Instrukcja obsługi suszarki ariston

17 maja 2019 12:20INSTRUKCJE OBSŁUGI. Mogą Państwo pobrać instrukcję obsługi swojego urządzenia w formacie PDF bezpośrednio ze strony internetowej: wystarczy odnaleźć właściwy numer modelu (umieszczony na tabliczce znamionowej) i wybrać język. W tej sekcji można pobrać instrukcje obsługi wszystkich urządzeń Hotpoint.Jesteś na stronie, na której możesz znaleźć wszystkie Hotpoint Ariston Suszarki.Czy instrukcja, której szukasz nie jest na tej stronie? Powiadom nas, korzystając ze strony 'Poproś o instrukcję'.Tematy o instrukcja obsługi suszarki, Zelmer-instrukcja obsługi suszarki do włosów 33z011, Zelmer-instrukcja obsługi suszarki do włosów 33z012, Zelmer-instrukcja obsługi suszarki do włosów 33z013, Zelmer-instrukcja obsługi suszarki do włosów 33z016Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Suszarki - Hotpoint Ariston w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Suszarki w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf. Strona główna Katalog instrukcji Poproś o instrukcj. Instrukcja obsługi HOTPOINT-ARISTON AQD970F 49 EU; Marka: Hotpoint-Ariston:Jesteś na stronie, na której możesz znaleźć wszystkie Hotpoint Ariston Pralki.Czy instrukcja, której szukasz nie jest na tej stronie? Powiadom nas, korzystając ze strony 'Poproś o instrukcję'.ARISTON CAWD 129 instrukcja obsługi.

Pobierz.

Instrukcja dla: ARISTON CAWD 129. ARISTON CAWD 129 ferencji 8 8 9 Ustawianie temperatury Ustawianie programu suszenia Funkcje. Ogólne informacje o bezpiecze?stwie 12 Pozbywanie si´ odpadów i zu˝ytej pralko-suszarki 12 R´czne otwieranie .Instrukcja obsługi Ariston AMD 109 (EU) Instrukcja obsługi: pralko-suszarka wolnostojąca Ariston AMD 109 (EU) - wersja polska i rosyjska Dodaj własne zdjęcie, instrukcję lub ulotkę tego produktu!INSTRUKCJE OBSŁUGI ROZSZERZENIE GWARANCJI. POBIERZ KATALOG ZAREJESTRUJ PRODUKT. Resetuj. Resetuj. Porównaj modele. Usuń wszystkie elementy Usuń zaznaczone elementy Porownaj. PRALKO-SUSZARKI - 0. 15 30 90. SERWIS OBSŁUGI KLIENTA 801.33.22.11. OBSŁUGA KLIENTA. CENTRA SERWISOWE .Pralko-suszarka HOTPOINT AQD1071D 69 EU/B przy całym swoim bogactwie funkcji jest bardzo łatwa w obsłudze. Posiada duży wyświetlacz LED ze wskaźnikiem przebiegu programu, wyborem temperatury, maksymalnych obrotów, pozostałego czasu i opóźnienia końca pracy.Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do pralko-suszarki Hotpoint-Ariston AQD 1070 D 49 EU B. Przewodnik użytkowania został dodany 07.05.2012. Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Hotpoint-Ariston AQD 1070 D 49 EU B i poznać jego ukryte funkcje.Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do pralko-suszarki HOTPOINT-ARISTON AQM9D 49 U (EU)/B.

Przewodnik użytkowania został dodany 28.02.2013.

Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą HOTPOINT-ARISTON AQM9D 49 U (EU)/B i poznać jego ukryte funkcje.Pralko-suszarka AQD1070D 49 EU/B marki Hotpoint Ariston, o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A, posiada duży czytelny wyświetlacz LCD, sterowana jest elektronicznie. Maksymalny załadunek pralki wynosi 10 kg, suszarki natomiast 8 kg.Urządzenie wyposażone zostało w funkcję opóźnienia startu.Nie mam prawa powiedzieć złego słowa na temat suszarki Hotpoint-Ariston AQC9 4F5 T/Z1 (EU). Wizualnie super dopracowany produkt, bez najmniejszej skazy! Technicznie mocno posunięta w czasie :) 9 kg suszarka kondensacyjna spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników! Polecam.1 Instrukcja obsługi PRALKO-SUSZARKA! Ten symbol przypomina o przeczytaniu tej instrukcji obsługi. Polski Spis treści Instalacja, 2-3 Rozpakowywanie i wypoziomowanie Podłączenie do instalacji wodnej i elektrycznej Pierwsze pranie Dane techniczne Opis pralko-suszarki, 4-5 Panel kontrolny Wyświetlacz Jak wykonać cykl prania bądź suszenia, 6 Programy i opcje, 7 Tabela programów Opcje .Podobne tematy Pralko-suszarka Ariston Hotpoint CAWD129 - szukam instrukcji obsługi. Pralko-suszarka Ariston AL 88D MARGHERITA2000.

Po wybraniu programu i włączeniu pralki, uruchamia się; po kilku sekundach włącza się awaryjne.

Jedyne 2 minusy to bardzo długi czas prania z suszeniem (jeżeli chodzi o ubrania do szafy to ponad 5 godzin) i drugi minus to to, że pomimo dodania płynu do płukania ubrania mają woń (bo nie nazwę tego zapachem lub smrodem) maszyny, ale może się to z czasem zmieni bo mam ją od miesiąca (piorę 2 razy w tygodniu).Instrukcja obsługi: pralko-suszarka Ariston AMD 129 (EU) - wersja niemiecka, chorwacka, słoweńska, polska i holenderska Dodaj własne zdjęcie, instrukcję lub ulotkę tego produktu! Tematy: pralko-suszarka, suszenie, super silent, super wash, woolmark platinum care.Instrukcja obsługi Pralko-Suszarki HOTPOINT ARISTON AMD 109 Język Polski Angielski Hiszpański Portugalski. Uszkodzony plik załącznik ANUBISWażna rada dotycząca suszenia w suszarce: Umieść w bębnie suszarki suchy ręcznik wraz z mokrym praniem. Duża część wody wsiąknie w niego skracając czas suszenia. Kiedy i jak suszyć ubrania w suszarce przy niskiej temperaturze. Suszenie tkanin przy niskiej temperaturze przez dłuższy okres może zapobiec ich gnieceniu się i utracie przez nich elastyczności.Pobierz instrukcję obsługi Twojego sprzętu jako plik w formacie pdf: znajdź Twój model i wybierz język.

Tutaj możesz pobrać instrukcje dla wszystkich urządzeń Indesit.

Wystarczy wprowadzić model Twojego urządzenia (umieszczony na tabliczce znamionowej).Suszarka kondensacyjna o szerokości 59. LCD ora - sprawdź na saturn. Duża pojemność suszarki jest nieocenionym udogodnieniem dla domostw kilkuosobowych, które generują duże ilości brudnej bielizny. Wrzucając jednorazowo dużą ilość mokrej. Czy instrukcja, której szukasz nie jest na tej stronie? Pralka HOTPOINT ARISTON AQS73D.AMICA AWCT 10L Bez względu na to, czy pierzesz dużo czy mało pralka AWCT 10L jest pralką, która spełni Twoje.instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, zbiornik na wodę. Nie mogę powiedzieć nic złego na temat doskonałej suszarki Hotpoint-Ariston którą ostatnio kupiłem. Jest ona bardzo ładna wizualnie i doskonała technicznie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Działą wzorowo.Pralko-suszarka HOTPOINT RDPD 107617 JKD EU przy całym swoim bogactwie funkcji jest bardzo łatwa w obsłudze. Posiada duży wyświetlacz LED ze wskaźnikiem przebiegu programu, wyborem temperatury, maksymalnych obrotów, pozostałego czasu i opóźnienia końca pracy od 3 do 19 h.Zapraszamy do ponad 4sklepów i na media. Wsad pralki wynosi kg. Jest to moja pierwsza pralko- suszarka i jej obsługa na początku wydawała mi się dosyć skomplikowana, szczególnie że instrukcja obsługi jest dosyć. Posiada programów tj. ""Po czterech miesiącach użytkowania pralko-suszarka się popsuła. Zatrzymuje pranie w środku cyklu, pojawia się błąd. W instrukcji obsługi, ani w serwisie telefonicznym nie znają przyczyny pojawiania się błędu f1, na przyjazd serwisu do pralki czeka się do 2 tygodni! Przy małych dzieciach to katastrofa.Marka Ariston powstała się w 1960 roku i od samego początku dla swoich odbiorców stanowiła synonim komfortu i zaawansowanej technologii.Przez wszystkie te lata stała się jedną z wiodących marek, zarówno we Włoszech jak i na całym świecie. Unikalnemu wzornictwu i innowacyjności rozwiązań nią sygnowanych zawsze towarzyszyła troska o poszanowanie środowiska naturalnego.Linia pralko-suszarek automatycznych ładowanych od frontu renomowanej marki Hotpoint Ariston. Model AQD1071D 69 EU/B charakteryzuje się głębokością 61,6 cm i klasycznym białym kolorem.W swej klasie energetycznej A ma średnie zużycie energii na pranie i suszenie 6.12 kWh/cykl, a zużycie wody na pranie i suszenie 108 l/cykl.Ogłoszenia o tematyce: pralko suszarka hotpoint ariston instrukcja obsługi na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne.


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz