Instrukcja obsługi suszarki philips

9 maja 2019 20:37Jesteś na stronie, na której możesz znaleźć wszystkie Philips Suszarki do włosów.Czy instrukcja, której szukasz nie jest na tej stronie? Powiadom nas, korzystając ze strony 'Poproś o instrukcję'.Suszarka do włosów Instrukcja obsługi. Suszarka do włosów Instrukcja obsługi PL Przed użyciem tego urządzenia prosimy o dokładne zaznajomienie się z niniejszą instrukcją, nawet jeżeli używają Państwo produktu podobnego typu. Prosimy korzystać. Bardziej szczegółowo1 Suszarka do włosów Instrukcja obsługi PL Przed użyciem tego urządzenia prosimy o dokładne zaznajomienie się z niniejszą instrukcją, nawet jeżeli używają Państwo produktu podobnego typu. Prosimy korzystać z urządzenia tylko tak, jak jest to opisane w instrukcji użytkowania. Instrukcję należy zachować do ewentualnego zastosowania w prTematy o instrukcja obsługi suszarki, Zelmer-instrukcja obsługi suszarki do włosów 33z011, Zelmer-instrukcja obsługi suszarki do włosów 33z012, Zelmer-instrukcja obsługi suszarki do włosów 33z013, Zelmer-instrukcja obsługi suszarki do włosów 33z016Philips HP8233/00 instrukcja obsługi - Pobierz (499 KB) Suszarka do włosów Philips HP8233/00 - instrukcja obsługi5 (100%) 1 vote PowiązaneTematy o suszarka instrukcja, BEKO DC 1570 suszarka instrukcja PL, APOLLO LineaProfessionale SUSZARKA instrukcja obsługi PL, Whirlpool AWZ 414 pralko-suszarka instrukcja obsługi PL, Suszarka Philips HP 8182 - Pękł przełącznik temperatury pow.

- jak ją rozebrać ?Na tej stronie znajdziesz wszystkie produkty z Philips.

Znajdź swoją instrukcje obsługi wybierając jeden z produktów poniżej lub korzystając z pola wyszukiwania w prawym górnym rogu. Nie możesz znaleźć instrukcji użytkownika swojego produktu Philips? Prosimy powiadom nas, korzystając ze strony 'Poproś o instrukcję'. Instrukcje .Suszarki do włosów; Philips DryCare Advanced BHD186/00. Philips DryCare Advanced BHD186/00. suszarka do włosów. Philips. nr kat. bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi. .Instrukcja użycia suszarki do włosów: 1. Podłącz suszarkę do gniazda z prądem 2. Wybierz prędkość nadmuchu powietrza 3. Ustaw przełącznik w pozycji ,,1'' 4. Skieruj dusze nadmuchu powietrza w stronę włosów ( minimum 20 cm od włosów) 5. Po skończeniu suszenia ustaw przełącznik w pozycji ,,0'' 6. Odłącz maszynę z zasilania.Tutaj możesz zarejestrować swój produkt, uzyskać pomoc techniczną, pobrać instrukcje obsługi, poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych urządzeń oraz znaleźć aktualne oprogramowanie sprzętu oferowanego przez Philips.Philips Pro HPS920/00 - opinie. 4,00 Opinia od Doti88 2016-08-06. Suszarka wygląda nowocześnie i elegancko. Prezentuje się profesjonalnie. W zestawie jest czytelna instrukcja obsługi, a końcówka 6 mm, idealnie sprawdza się do podkręcania końcówek oraz modelowania fryzur na długich włosach.Philips Suszarka do włosów HP8116/00 - gdzie kupić najtaniej? Sprawdź najniższe ceny Specyfikacja, najważniejsze cechy i dane techniczne ⇧ Poznaj wartościowe opinie ☆ Pobierz za darmo instrukcję obsługi PDF Przeczytaj szczegółowy opis i obejrzyj galerię zdjęć ⇧uprzedniego zapoznania się z instrukcją obsługi.

lNie ustawiać suszarki na pralce, bez specjalnego zestawu.

(Aby ustawić suszarkę na pralce, należy zakupić odpowiedni zestaw części. Aby uniknąć zagrożenia suszarkę musi usta-wić przedstawiciel serwisu producenta lub inna odpowiednio wykwalifikowana osoba).Suszarka DryCare Pro AC firmy Philips jest wyposażona w profesjonalny silnik AC, który sprawia, że powietrze porusza się z prędkością nawet 95 km/h, dzięki czemu urządzenie zapewnia szybkie i profesjonalne rezultaty. Można wygodnie suszyć włosy tą lekką suszarką, którą łatwo się manewruje.Instrukcja obsługi Podłączyć suszarkę do gniazdka i wybrać żądane ustawienie za pomocą przesuwanego przełącznika. Konserwacja i czyszczenie Przed przystąpieniem do czyszczenia należy upewnić się, czy urządzenie jest wyłączone z sieci i zupełnie ostygło. Suszarki nie wolno zanurzać w wodzie ani myć wodą. Może to grozićSuszarka do włosów Instrukcja obsługi PL-1 SHD 108VT PL 2012, 08/2012 Przed użyciem tego urządzenia prosimy o dokładne zaznajomienie się z niniejszą instrukcją, nawet jeżeli używają Państwo produktu podobnego typu. Prosimy korzystać z urządzenia tylko tak, jak jest to opisane w instrukcji użytkowania.Sprawdź niską cenę Suszarka PHILIPS BHD002/00 w sklepie Media Expert! Media Expert - lider na rynku RTV i AGD. Szeroki wybór produktów i najnowszych technologii w super cenach! Zapraszamy do ponad 430 sklepów i na mediaSuszarka do włosów Philips Dryer HP8280/00 w takiej cenie tylko w OleOle! Poznaj szczegóły, przeczytaj opinie użytkowników i zamów ten produkt już teraz! Menu.

dyfuzor, instrukcja obsługi w języku polskim, .Przed użyciem przeczytaj dokładnie instrukcję obsługi.

Nie wolno trzymać suszarki wilgotnymi rękoma! Urządzenie należy przechowywać z dala od wody! Nie wolno zanurzać urządzenia, przewodu i wtyczki w wodzie lub w innych płynach! Zachowaj szczególną ostrożność, gdy w pobliżu urządzenia znajdują się dzieci!Poziom hałasu: Lc = 78 dB [A] Pola elektromagnetyczne (EMF) Niniejsze urządzenie spełnia wszystkie normy dotyczące pól elektromagnetycznych (EMF). Bezpieczna obsługa i korzystanie z urządzenia, zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi, zapewnia bezpieczne użytkowanie urządzenia, według obecnego stanu wiedzy naukowej.Suszarka do włosów Philips HP8232/00 w takiej cenie tylko w OleOle! Poznaj szczegóły, przeczytaj opinie użytkowników i zamów ten produkt już teraz! Menu. dyfuzor, instrukcja obsługi w języku polskim, .Suszarka do włosów Philips DryCare Prestige HP8281/00. Jonizacja tak. Moc 2300 W. Typ suszarki duża. Zimny nawiew. bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi. .Philips HP 8103/00 instrukcja obsługi - Pobierz (240 KB) Suszarka do włosów Philips HP 8103/00 - instrukcja obsługi5 (100%) 1CO TRZEBA WIEDZIEĆ O INSTRUKCJACH BEZPIECZEŃSTWA Ostrzeżenia i ważne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa umieszczone w tej instrukcji nie obejmują wszystkich warunków i sytuacji, z którymi może zetknąć się użytkownik. Podczas instalacji, konserwacji i obsługi suszarki należy zachować szczególną ostrożność i zdrowy rozsądek.WSPARCIE LG Szukasz dodatkowych informacji związanych z Twoim produktem? Chętnie pomożemy! Na naszej stronie internetowej Wsparcia LG znajdziesz aktualizacje oprogramowania, instrukcje obsługi, materiały pomocnicze i wiele więcej!Instrukcje obsługi do wszystkiego, za darmo. Marcin Chmielewski. 9 grudnia 2008. Facebook Twitter. W serwisie internetowym intrukcja.pl można będzie znaleźć instrukcję obsługi niemal wszystkiego, od odtwarzaczy DVD, przez pędzle malarskie, do rzutu kulą w kręgle.Serwis instrukcja-obslugi.pl prezentuje wszystkie instrukcje obsługi do pobrania w Pdf lub innym pliku, znajdziesz u nas również filmowe instrukcje obsługi.Odkryj Philips suszarki do włosów. Dowiedz się, dlaczego te produkty odpowiadają Twoim potrzebom. Porównaj, przeczytaj opinie i zamów przez Internet.Poziom hałasu: Lc = 82 dB [A] Pola elektromagnetyczne (EMF) Niniejsze urządzenie spełnia wszystkie normy dotyczące pól elektromagnetycznych (EMF). Bezpieczna obsługa i korzystanie z urządzenia, zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi, zapewnia bezpieczne użytkowanie urządzenia, według obecnego stanu wiedzy naukowej.Sprzęt AGD instrukcje obsługi do całego sprzętu potrzebnego w kuchni instrukcja-obslugi.pl Logowanie:. Miksery i blendery Młynki do kawy Okapy Parowary Piekarniki Płyty Indukcyjne Pozostałe AGD Pralki Roboty kuchenne Sokowirówki Suszarki do owoców Tostery i opiekacze Wagi kuchenne ..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz