Instrukcja montażu namiotu 6x12

25 grudnia 2019 20:58


Pobierz: instrukcja montażu namiotu 6x12.pdf

Na podstawie naszego kilkuletniego doświadczeni opracowaliśmy tą instrukcję ,która będzie pomocna w rozkładaniu namiotów i ich prawidłowego użytkowania. Optymalnie rozkładać namioty 4x6 w trzy osoby. Namiot 6x12 w cztery osoby. a) Rozprostować elementy plandekowe namiotu np. na trawie, na plandekach pomocniczych.Prowadzimy również serwis pogwarancyjny. Wszystkie zapasowe elementy dostępne są od ręki. Montaż namiotu: Montaż można łatwo wykonać samemu stosując się do załączonej instrukcji. Namiot może być montowany na każdym podłożu. Możesz również zlecić montaż naszej wyspecjalizowanej ekipie, cena: 15/m2 netto. Wysyłka w 24h*1x instrukcja obsługi Dostępność części zamiennych: TAK Gwarancja: 24 miesiące (również dla firm) Montaż: montaż namiotu wraz z załączoną instrukcją obsługi jest prosty i intuicyjny, jednak jeśli masz ochotę możesz to zlecić naszej ekipie montażowej - w tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie aby ustalić szczegóły.Gumka do namiotu długa - 100szt. Namiot 6x12 serii Professional jest idealnym rozwiązaniem na różnego rodzaju eventy - typu festyny, biesiady, komunie, rodzinne uroczystości jak i również imprezy firmowe. Instrukcja montażu i użytkowania - specyfikacja techniczna i spis .*1x instrukcja obsługi Dostępność części zamiennych: TAK Gwarancja: 24 miesiące (również dla firm) Montaż: montaż namiotu wraz z załączoną instrukcją obsługi jest prosty i intuicyjny, jednak jeśli masz ochotę możesz to zlecić naszej ekipie montażowej - w tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie aby ustalić szczegóły.Przed zmontowaniem namiotu należy przeczytać Ogólne Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa.

Części zamienne do Twojego namiotu.

Każdy namiot składa się z kilku różnych części, i nawet w przypadku najbardziej wytrzymałego namiotu, zdarzają się wypadki lub gubią się części; dlatego do namiotu PE PLUS oferujemy części zamienne.Informacje o Namiot magazynowy WIKINGER 6x12-2,7m 550 g/m2 - 6479691349 w archiwum allegro. Data zakończenia 2017-06-08Po obejrzeniu filmu dowiesz się: - Jak szybko i wygodnie rozłożyć namiot stałociśnieniowy, - Jak zamontować ściany i daszek, - Jak zamontować dodatkowe akcesoria, - Jak wymienić poszycie .Instrukcja montażu namiotu Jehlan Base. Instrukcja montażu namiotu Jehlan ase 2 3 Szanowni Państwo Serdecznie dziękujemy za zakup namiotu Jehlan w naszej firmie. Przed przystąpieniem do rozłożenia namiotu, proszę dokładnie zapoznać się instrukcją. Bardziej szczegółowoKudu Polska ul. Jeziorko 1 ( rog ul.Igolomskiej naprzeciwko stacji Shell) 30-633 Kraków sprzedaż namiotów wynajem namiotow i hal namiotowych .Ogłoszenia o tematyce: jak rozłożyć namiot instrukcja na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i innemontaŻ namiotu 6m x 12m - 96m2 wiking MONTAŻ NAMIOTU 8M x 20M - 160M2 Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie PinterestInformacje o Namiot COMFORT 6x12 ogrodowy imprezowy PVC +GRATIS - 7171231360 w archiwum Allegro.

Data zakończenia 2019-05-15 - cena 2860 złSprzedaż namiotów i szklarni, trwałe i mocne namioty.

Wysoka jakość i odporność na pogodę, łatwy montaż, dowolna konfiguracja. Hale i pawilony stalowej konstrukcji ocynkowane ogniowo.Instrukcje montażu, warunki gwarancji, katalogi i ulotki produktowe MITKO. Zapoznaj się z materiałami do pobrania na stronie MITKO.6x12 m Namiot imprezowy, PE 240 g/m², biały - Namiot imprezowy PE ze śrubowaną, stalową konstrukcją: stabilny, łatwy w montażu i w 100% wodoodporny Namiot imprezowy Premium PE z serii Optiline łączy wWykresy stelaży oraz instrukcje montażu namiotów Montaż • Rozkładanie • Alesia • Antaris • Apollo • Argus • Arosa • Atlantis 4 • Avantgarde 6 • Bahama 4 - 6 • Baleto • Boreas/Sevilla • Bretagne • Casa • Ceolina • Cliff • Cordoba • Creta • Eldorado • Esterel • Everest • Firino • Florence • Garda • Holiday2 •Wytrzymałość namiotu na wiatr i śnieg nie została sprawdzona. Przestrzegać instrukcji montażu. W przypadku lekkich opadów natychmiast usunąć śnieg z dachu. W celu ochrony przed wiatrem użyć naszego zestawu antyburzowego. W przypadku silniejszych wiatrów lub opadów śniegu zalecamy czasowy demontaż namiotu.KUP TERAZ za 5500 PLN • Wymiary: 6m x 12m, Hala namiotowa, namiot na imprezę, na bankiet, na skład budowlany • Zapytaj o dostępność (12) 431-01-01namiotu.

Ważne Przed użyciem namiotu proszę o uważne przeczytanie instrukcji montażu i przechować ją w celu.

Bezpieczeństwo Namiot nie byl testowany pod kątem obciążeń spowodowanych wiatrem i śniegiem, o ile brak jest wyraźnej wskazówki producenta. Dlatego obciążenia te nie są objęte gwarancją.podłożą każdą z nóg namiotu czterema szpilkami. Za pomocą linek odciągowych należy ustabilizować namiot. Po zakończeniu montażu szpilek i linek namiot gotowy jest do użytkowania. 9 tel. +48 32 720 65 23 fax +48 32 797 99 00 [email protected] POLTENT Sp. z o.o., os. 1 Maja 16h 44-304 Wodzisław ŚląskiKrótka instrukcja montażu namiotu. 16 stycznia 2014 Alita Dodaj komentarz. MONTAŻ NAMIOTU: Miejsce rozłożenia namiotu powinno być płaskie, pozbawione kamieni, osłonięte od wiatru i zacienione. Wykorzystuj naturalne osłony przed wiatrem takie jak: żywopłot, las itp.Instrukcja montażu namiotu Instrukcja użytkowania namiotu ekspresowego. Gra Lech to firma z ogromnym bagażem doświadczeń w produkcji namiotów handlowych, stołów handlowych, altan ogrodowych, parasoli handlowych i ogrodowych. Nasza oferta istnieje na rynku od 1994 roku.Instrukcja dotycząca montażu i użytkowania hali namiotowej 1.0. Przy opracowaniu dokumentacji uwzględniono: PN-EN 13782 Obiekty tymczasowe. Namioty. Bezpieczeństwo PN-64/B-03220 Konstrukcje aluminiowe.

Obliczenia statystyczne i projektowane.

PN-090/B-03200 Konstrukcje stalowe. Obliczanie statyczne i projektowaneKonstrukcja składa się ze stalowej podstawy, aluminiowego masztu o średnicy 60 mm oraz korony. Poszycie namiotu wykonane z dwukrotnie powlekanej tkaniny poliestrowej o gramaturze 200 g/m2. Jest nieprzemakalne i wodoodporne. Namiot posiada zestaw do szybkiego montażu masztu i kotew mocujących.oraz instrukcja montażu namiotu ekspresowego KROK PO KROKU ! Rozkładanie namiotu jest bardzo łatwe dzięki konstrukcji pozbawionej luźnych elementów, a 4-stopniowa regulacja wysokości w zakresie 175-210 cm ułatwi dostosowanie do potrzeb każdego użytkownika bez technicznych umiejętności!Namioty ekspresowe - CIĘŻKIE są idealnym rozwiązaniem dla Klientów, którym zależy na czasie montażu i demontażu, mobilności oraz estetyce. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów, ich zastosowania są nieograniczone. Bogata kolorystyka i możliwość nadruku reklamowego, zapewniają doskonałą prezentację firmy.Profesjonalny namiot imprezowy EventZone 6x12m. Namiot imprezowy - Profesjonalna jakość. Zapoznaj się z ofertą naszych profesjonalnych namiotów imprezowych zbudowanych z mocnego aluminium i wytrzymałego PCV! Kup już dziśInstrukcja montaŽu namiotu Warunki gwarancji Namiot w duŽej Od Od i ich przed montažem naIe2y usunae ady oleJu z kongtrukcji Sciereczka Przed za\ozeniem poszycie powinno bye rozgrzane co najmnvej do 10 stopni C Wszystk e nogi namiotu rnusza równomiemie naciSkat na podIOŽe d a lepszego rozioŽenia masy.Serdecznie dziękujemy za zakup namiotu Jehlan w naszej firmie. Przed przystąpieniem do rozłożenia namiotu, proszę dokładnie zapoznać się instrukcją. Ważne! Producent nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia mechaniczne powstałe w skutek niezgodnego z instrukcją montażu, użytkowania, lub demontażu namiotu..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz