Instrukcja obsługi płyty indukcyjnej electrolux ehh16340fk

9 grudnia 2019 06:16


Pobierz: instrukcja obsługi płyty indukcyjnej electrolux ehh16340fk.pdf

Witam, płyta indukcyjna jest świeżo po podłączeniu, włączenie płyty jest prawidłowe (pojawiają się zera przy wszystkich 4 polach grzewczych, 2 lewe pola pozwalają na ustawienie mocy podgrzania: P, 1-9 ale nie podgrzewają, 2 prawe pola po postawieniu na nich tego samego naczynia co wcześniej na lewych polach, wyświetlają błąd F (Na polu grzejnym umieszczono nieodpowiednie lub .Płyta indukcyjna Electrolux jest wyposażona w 4 pola Booster. Umożliwiają one natychmiastowe ustawienie pełnej mocy grzania dzięki dodatkowemu dopływowi ciepła. Funkcja Booster przydaje się np. wtedy, gdy chcesz szybko podgrzać wodę na makaron lub rozgrzać patelnię.Bezramkowa płyta indukcyjna SLIM-FIT z funkcjami H2H oraz Bridge, która umożliwia łączenie dwóch pól grzejnych w jedno większe, podświetlanymi elementami sterującymi i opcją Booster, kolor czarny.Płyta indukcyjna Electrolux EHH-1634 0FK instrukcja obsługi - Pobierz. Sprawdź parametry i cenę produktu w sklepie morele.net. Rozważasz zakup „Płyta indukcyjna Electrolux EHH-1634 0FK lub masz pytania dotyczące jego działania? Poznaj jego funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne. Sprawdź instrukcję obsługi (pdf) Płyta .Sprawdź Płyta indukcyjna ELECTROLUX EHH16340FK w Sklepie Internetowym Sferis.pl Wysyłka w 24h Niskie Ceny Raty Płyta indukcyjna ELECTROLUX EHH16340FK - Cena, opinie - sklep Sferis.pl Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności .Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do płyty indukcyjnej Electrolux EHH16340FK.

Przewodnik użytkowania został dodany 07.03.2013.

Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Electrolux EHH16340FK i poznać jego ukryte funkcje.Płyta elektryczna Electrolux EHH16340FK - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Płyty elektryczne do zabudowy, najtańsze i najlepsze oferty.Płyta indukcyjna Electrolux EHH6240ISK instrukcja obsługi - Pobierz. Sprawdź parametry i cenę produktu w sklepie morele.net. Rozważasz zakup „Płyta indukcyjna Electrolux EHH6240ISK lub masz pytania dotyczące jego działania? Poznaj jego funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne. Sprawdź instrukcję obsługi (pdf) Płyta .Dobry Wieczór, na wstępie przepraszam za być może nieodpowiedni dział, ale nie znalazłem bardziej pasującego. Byłbym wdzięczny za pomoc przy poprawnym podłączeniu płyty indukcyjnej Electrolux EHH16340FK. Płyta posiada możliwość przyłącza zarówno 220-240V jak i 400V (nie wiem w sumie, która opcja jest dla mnie wskazana ).Płyta indukcyjna Electrolux - funkcja sterowania dotykowego DirectAccess. Test automatycznego podgrzewania płyty indukcyjnej ELECTROLUX EHI6540FOS EHI 6540 FOS. Płyta indukcyjna 65cm .Tematy o instrukcja płyty indukcyjnej, Instrukcja obsługi Zelmer Instrukcja płyty indukcyjnej ZEC26I15C0 PL, Miele KM496 Szukam wsadu pamięci płyty indukcyjnej, Bosch PIE631FB1E - Podłączenie płyty indukcyjnej do tzw.

siły 400V, Podłączenie płyty indukcyjnej i piekarnika elektrycznegoPłyta indukcyjna Electrolux EHH16340FK.

instrukcja obsługi w języku polskim Instrukcja użytkownika. Bardzo dobra płyta, łatwa w obsłudze błyskawicznie podgrzewa .Gotuj szybko i oszczędnie na polach indukcyjnych. Gotowanie na płycie indukcyjnej ma wiele zalet. Przede wszystkim jest szybsze i tańsze. W porównaniu z płytami gazowymi jest też znacznie bezpieczniejsze, ponieważ nie mamy bezpośredniego kontaktu z ogniem. Płyta indukcyjna pasuje do nowoczesnych wnętrz oraz tych bardziej tradycyjnych.Electrolux EHH16340FK User Manual. Manual zz. Categories. Baby & children Computers & electronics Entertainment & hobby Fashion & style Food, beverages & tobacco Health & beauty Home Industrial & lab equipment Medical equipment .Przejrzyj bezpłatnie instrukcję Electrolux EHH6340FSK lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu. , Mam problem z płytą indukcyjną EHH6340FSK. Problem polega na tym, że płyta włącza się i wyłącza po 2-3 sekundach. Electrolux EHH16340FK Electrolux EHH6332FOK .Pole czujnika Funkcja 6 Wskaźnik mocy grzania. Wskazuje ustawienie mocy grzania. 7 Włączanie funkcji Power. 8 Wybór pola grzejnego. 9 / Przedłużanie lub skracanie czasu.

10 Włączanie i wyłączanie funkcji STOP+GO.

2.3 Wskazania ustawień mocy grzania Wskazanie Opis Pole grzejne jest wyłączone. Funkcja podtrzymywania ciepła/funkcja STOP+GO jest włączona.Informacje o Płyta indukcyjna Electrolux EHH16340FK TIMER - 6813959428 w archiwum allegro. Data zakończenia 2017-05-23Płyta indukcyjna Electrolux EHH16340FK - ciągły restart. Witam mam problem z płytą EHH16340FK. Gdy próbuję ją włączyć uruchamiają się wentylatory ale gaśnie, po chwili sama próbuje się włączyć i gaśnie. Wentylatory jeszcze chwilę chodzą. Tak 3 razy i koniec. Gdy zasłonię panel sterowania - reaguje i pika, by go odsłonić.Jak sprawić, by płyta Electrolux EHH16340FK działała? Pobierz zrozumiałą instrukcję obsługi na stronie Znajdzinstrukcje.pl. Wszystkie instrukcje są bezpłatne i można je pobrać w formacie pdf. Gotowanie nigdy nie było łatwiejsze. Instrukcja obsługi Electrolux EHH16340FK jest w języku polskim.Electrolux EHH16340FK zobacz opis produktu poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne. Zobacz płyty elektryczne do zabudowy podobne do Electrolux EHH16340FK w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Sprawdzone sklepy na Skąpiec.plWitam, Przy zasilaniu płyty dwufazowo jakie powinny być wartości zabezpieczeń nadprądowych na fazach L1 i L2 ? W instrukcji nie podają wartości max prądu pobieranego na poszczególnych fazach.

Czy mam założyć że lewa strona pobiera łącznie 1800+2300W czyli max 4,1kW to wychodzi ok.

18A na fazę L1.Płyty indukcyjne Płyta indukcyjna Electrolux to nieodzowny i niezawodny sprzęt w nowoczesnej kuchni, umożliwiający tworzenie smacznych potraw w krótszym czasie. Pozwala gotować szybciej, a dzięki funkcji rozpoznawania obecności garnka, także bezpieczniej.Płyta Amica to połączenie wyjątkowej łatwości obsługi i doskonałej efektywności. Po przeczytaniu instrukcji, obsługa płyty nie będzie problemem. Płyta, która opuściła fabrykę była dokładnie sprawdzona przed zapakowaniem pod względem bezpieczeństwa i funkcjonalności na stanowiskach kontrolnych.Płytę Electrolux posiadam od 6 miesięcy, jest to moja pierwsza płyta indukcyjna. Do tej pory zawsze używałem kuchenek gazowych, więc zmuszony do zakupu płyty elektrycznej bardzo długo analizowałem wszytkie funkcje, możliwości, ekonomikę użytkowania i oczywiście opinie internautów.Opis produktu Płyta indukcyjna Electrolux EHH16340FK Płyta indukcyjna Electrolux EHH16340FK. Electrolux EHH16340FK to wykonana w najnowszej technologii ceramiczna płyta indukcyjna o całkowitej mocy 7400 W z niezależnym sterowaniem dotykowym. Płyta indukcyjna to bardzo bezpieczne rozwiązanie, ponieważ jej strefy gotowania nie ulegają nagrzewaniu.kładnie przeczytać dołączoną instrukcję obsługi. Producent nie od‐ powiada za uszkodzenia i obrażenia ciała spowodowane niepra‐ widłową instalacją i eksploatacją. Należy zachować instrukcję wraz z urządzeniem do wykorzystania w przyszłości. 1.1 Bezpieczeństwo dzieci i osób o ograniczonychSzukam dobrej płyty indukcyjnej w budżecie do 1500zł ,ale wolałbym wydać mniej np.1200zł a resztę przeznaczyć na szafkę czy montaż. Co do wymagań to musi mieć 4 pola grzewcze oraz łatwe i przemyślane sterowanie najlepiej każde pole z oddzielnym bostem. Na necie widzę dobrze sprzedają się 2 modele: Bosch PIE 611F17EINSTRUKCJA OBSŁUGI I INSTALACJI PŁYTY INDUKCYJNEJ KIH 3211-1B PL 2 SZANOWNI KLIENCI, Staliście się Państwo użytkownikami najnowszej. Jeśli naczynie nie jest dostosowane do płyty indukcyjnej, to na wyświetlaczu pojawi się symbol [ U ].Płyta indukcyjna ELECTROLUX EIT60420C w Media Expert! Rodzaj płyty Indukcyjna, Szerokość [cm] 59 || Cena i 40 opinii w Media Expert. Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna. Gwarancja. Bardzo polecam tą płytę indukcyjną ponieważ jest prosta w obsłudze a zarazem .Ważny jest dla mnie czas przygotowywania posiłków, a moja płyta jest prosta w obsłudze i błyskawicznie się nagrzewa. Gdy coś mi spadnie na powierzchnię, nie przywiera. Odkąd mam ją zainstalowaną, obniżyły się moje rachunki. Polecam płyty Electrolux każdemu - za ich nowoczesny design, funkcjonalność i łatwość obsługi..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz