Zestaw akcesoriów Fluke 1550C - Lista elementów i instrukcja
Przewodnik po zawartości zestawu akcesoriów FLUK-1550C-ACCY01 do testera rezystancji izolacji Fluke 1550C. Sprawdź listę przewodów, sond, oprogramowania i etui wchodzących w skład zestawu.
Spis treści
Obrazy z instrukcji
Kliknij obraz, aby powiększyćNajważniejsze informacje o zestawie
Niniejszy dokument stanowi oficjalną listę kontrolną zawartości zestawu akcesoriów FLUK-1550C-ACCY01, przeznaczonego do testera rezystancji izolacji Fluke 1550C. Użytkownik powinien wykorzystać ten wykaz do weryfikacji kompletności wyposażenia po zakupie lub przed przystąpieniem do pracy z urządzeniem.
Zawartość zestawu akcesoriów
Przewody i sondy pomiarowe
- Przewody pomiarowe: Zestaw zawiera trzy przewody w kolorach: czerwonym (FLUK-1642584), czarnym (FLUK-1642591) oraz zielonym (FLUK-1642600).
- Zaciski pomiarowe (krokodylki): W komplecie znajdują się zaciski w kolorach: czerwonym (FLUK-1642617), czarnym (FLUK-1642621) oraz zielonym (FLUK-1642639).
- Sondy typu lantern tip: Zestaw zawiera komplet sond (czerwona i czarna) o numerze katalogowym FLUK-155C-TP74.
Oprogramowanie i dokumentacja
- Oprogramowanie: Płyta CD z oprogramowaniem FlukeView Forms Basic w wersji 3.6 (FLUK-1550C-SW01) oraz aktualizacja oprogramowania (FLUK-FVF-UG).
- Instrukcje i przewodniki: W zestawie znajdują się: instrukcja instalacji FlukeView Forms, instrukcja instalacji kabla USB-IR/RS232, skrócona instrukcja obsługi (Quick Reference Guide) dla FLUK-1550C oraz pełna instrukcja obsługi (User Manual) na płycie CD.
Akcesoria transportowe i zasilające


- Kabel komunikacyjny: Zespół kabla optycznego do USB (Rev. II).
- Zasilanie: Przewód zasilający 120V 15A (GENE-PC-5-15A).
- Przechowywanie: Zestaw zawiera dedykowaną torbę na akcesoria (Accessory Pouch) oraz sztywną walizkę transportową (Carrying Case).
Praktyczna pomoc
Typowe problemy
Sprawdź listę części w instrukcji i porównaj z zawartością opakowania. W przypadku braków skontaktuj się z dostawcą (Advanced Test Equipment Corp.).
Upewnij się, że używasz dostarczonego kabla optycznego do USB (FLUK-1578406) i zainstalowałeś odpowiednie sterowniki z dołączonej instrukcji.
Przed użyciem
- Sprawdź, czy wszystkie trzy kolory przewodów (czerwony, czarny, zielony) są obecne.
- Zweryfikuj stan izolacji przewodów i zacisków przed każdym użyciem.
- Upewnij się, że posiadasz płytę CD z oprogramowaniem FlukeView Forms.
- Sprawdź, czy przewód zasilający jest zgodny z lokalnym standardem napięcia (120V).
- Upewnij się, że walizka transportowa i torba na akcesoria są w dobrym stanie technicznym.
Autor opracowania
Piotr Nowak
Analityk dokumentacji PDF
Opracowuje instrukcje obsługi pod kątem przejrzystości, bezpieczeństwa i szybkiego odnalezienia informacji potrzebnych przed użyciem produktu.